O nás

Poznali jsme se ve finančnictví, kde jsme působili mnoho let na vedoucích a manažerských pozicích. V roce 2015 nás začala firma motivovat dovolenými na palubách velkých výletních lodí. Již ta první plavba nás velmi okouzlila a hned první večer jsme se při popíjení oblíbených drinků a pozorování noční oblohy rozhodli, že se musíme rozhodně vrátit. Tím to vše začalo.
Daria Neluš
Daria Neluš
Michal Akerman
Michal Akerman

Každý rok zažíváme minimálně 5 plaveb, na kterých jsme dosud poznali 58 destinací po celém světě.

Obdivovali jsme mj. chrám Hagia Sofia v Istanbulu, katedrálu Sagrada Família

v Barceloně, šikmou věž v Pise, Mayské pyramidy v Mexiku, Malou mořskou vílu v Kodani, pohádkově zabarvené Santorini, Operu v Oslu a nejvyšší budovu světa Burj Khalífa. 

Koupali se mj. na pláži Miami Beach v U.S.A., s rejnoky na Kajmanských ostrovech, v tyrkysových jezírkách na Jamajce a na Platinovém pobřeží na Barbadosu.

Popíjeli mj. Tequillu v Mexiku, Daiquiri na Kubě, Karibský rum na Martiniku, Sangrii v barech na Ibize, Ouzo na Mykonosu

a pivo Carlsberg v Dánsku.

Navštívili mj. zábavní komplexy Atlantis na Bahamách, Universal

v Orlandu, zápasy NHL a NBA na Floridě, přírodní rezervaci Everglades, zábavní park Ferrari World v Abu Dhabí, Gardaland u Lago di Garda a Heide Park v Německu.

Při cestování nás potkali i méně příjemné chvíle, ať to byly chybějící transfery v zahraničí, chyby ve jménech na vystavených letenkách a rozdělení rodin do jiných letů apod. Nepříjemnosti byly způsobeny cestovními agenturami, se kterými jsme cestovali. Tak jsme se rozhodli, že to budeme dělat jinak, lépe a založíme si Cruise Club.

Prohlédněte si fotky z již uskutečněných plaveb

Perský záliv (MSC Bellissima)
Spojené Arabské Emiráty a Omán
Severní moře (Aida Luna)
Německo, Norsko a Dánsko
Prohlédnout všechny plavby

Naši partneři

...a dalších
44 partnerů

Členský klub

Staňte se členem klubu Cruise Club a získejte ještě výhodnější plavby.

více o klubu

Dárkové poukazy

Darujte radost prostřednictvím neopakovatelné dovolené.

více o poukazech