O nás

Poznali jsme se ve finančnictví, kde jsme působili mnoho let na vedoucích a manažerských pozicích. V roce 2015 nás začala firma motivovat dovolenými na palubách velkých výletních lodí. Již ta první plavba nás velmi okouzlila a hned první večer jsme se při popíjení oblíbených drinků a pozorování noční oblohy rozhodli, že se musíme rozhodně vrátit. Tím to vše začalo.
Daria Neluš
Daria Neluš
Michal Akerman
Michal Akerman

Každý rok zažíváme minimálně 5 plaveb, na kterých jsme dosud poznali 58 destinací po celém světě.

Obdivovali jsme mj. chrám Hagia Sofia v Istanbulu, katedrálu Sagrada Família

v Barceloně, šikmou věž v Pise, Mayské pyramidy v Mexiku, Malou mořskou vílu v Kodani, pohádkově zabarvené Santorini, Operu v Oslu a nejvyšší budovu světa Burj Khalífa. 

Koupali se mj. na pláži Miami Beach v U.S.A., s rejnoky na Kajmanských ostrovech, v tyrkysových jezírkách na Jamajce a na Platinovém pobřeží na Barbadosu.

Popíjeli mj. Tequillu v Mexiku, Daiquiri na Kubě, Karibský rum na Martiniku, Sangrii v barech na Ibize, Ouzo na Mykonosu

a pivo Carlsberg v Dánsku.

Navštívili mj. zábavní komplexy Atlantis na Bahamách, Universal

v Orlandu, zápasy NHL a NBA na Floridě, přírodní rezervaci Everglades, zábavní park Ferrari World v Abu Dhabí, Gardaland u Lago di Garda a Heide Park v Německu.

Při cestování nás potkali i méně příjemné chvíle, ať to byly chybějící transfery v zahraničí, chyby ve jménech na vystavených letenkách a rozdělení rodin do jiných letů apod. Nepříjemnosti byly způsobeny cestovními agenturami, se kterými jsme cestovali. Tak jsme se rozhodli, že to budeme dělat jinak, lépe a založíme si Cruise Club.

Prohlédněte si fotky z již uskutečněných plaveb

Východní Středomoří 2022 (Costa Venezia)
Turecko, Řecko
Norské fjordy 2022 (AIDAnova)
Norsko
Prohlédnout všechny plavby

Naši partneři

...a dalších
44 partnerů

Členský klub

Staňte se členem klubu Cruise Club a získejte ještě výhodnější plavby.

více o klubu

Dárkové poukazy

Darujte radost prostřednictvím neopakovatelné dovolené.

více o poukazech