O nás

Jsme mladá a dynamická cestovní agentura, která zajišťuje plavby na výletních lodích. Plavby jsme poznali díky práci ve finančnictví, kde jsme působili mnoho let na vedoucích a manažerských pozicích. V roce 2015 nás začala firma motivovat dovolenými na palubách výletních lodí, a tím to vše začalo. Od té doby se staly naší vášní, kterou rádi předáme i Vám.
Daniela Kymlová, Michal Akerman, Jitka Chocholová

Představte si dovolenou, na které poznáte destinace, kam se běžně nedostanete a bude o Vás skvěle postaráno.

Poznejte výhody cestování s námi

Lodní společnosti máme osobně vyzkoušené a pomůžeme s výběrem i Vám. Lodní společnosti máme osobně vyzkoušené a pomůžeme s výběrem i Vám.
Přinášíme flexibilitu a individuální přístup. Jsme k dispozici osobně nebo telefonicky i během víkendů. Přinášíme flexibilitu a individuální přístup. Jsme k dispozici osobně nebo telefonicky i během víkendů.
Z plaveb, na které vyrazíte po vlastní ose, získáte až 5 % cashback. Z plaveb, na které vyrazíte po vlastní ose, získáte až 5 % cashback.
Zajistíme plavby pro firmy jako motivaci pro zaměstnance nebo teambuilding. A to vše s odpočtem z daní. Zajistíme plavby pro firmy jako motivaci pro zaměstnance nebo teambuilding. A to vše s odpočtem z daní.
Na Skupinové plavby jedeme s Vámi, zajistíme transfery, můžete se přidat na výlety a získat až 10% slevu. Na Skupinové plavby jedeme s Vámi, zajistíme transfery, můžete se přidat na výlety a získat až 10% slevu.

Reference

Naši partneři

Členský klub

Staňte se členem klubu Cruise Club a získejte ještě výhodnější plavby.

více o klubu

Dárkové poukazy

Darujte radost prostřednictvím neopakovatelné dovolené.

více o poukazech
Už odcházíte?

Už odcházíte?

Zanechte nám svůj email.
Zůstaneme v kontaktu a získáte:
  • Balíček videí, kde Vás seznámíme s cestováním na výletní lodi (nalodění, jak je to s jídlem, pitím, zábavou apod.)
  • Informace o Skupinových plavbách
  • Pozvánky na klubové akce Cruise Club
  • Možnost soutěžit o plavby zdarma
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zanechte nám svůj e-mail, ať zůstaneme v kontaktu.

Získáte balíček videí, kde Vás seznámíme s cestováním na výletní lodi, informace o skupinových plavbách a klubových akcích Cruise Club.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů